Aktualności | 2011-05-10
Targi gastronomiczne w Krakowie

Targi gastronomiczne w Krakowie

W targach easyFairs® FOOD-to-GO wezmą udział przedstawiciele kampanii społecznej Lokal Bez Papierosa.pl, którzy będą promować pozytywne skutki wprowadzenia całkowitego zakazu palenia w lokalach gastronomicznych i rozrywkowych oraz udzielać odpowiedzi na pytania dotyczące ustawy o zakazie palenia w miejscach publicznych.

Na odwiedzających targi czekają wystawcy, prezentujący ofertę handlową w zakresie wyposażenia lokali gastronomicznych, dystrybutorów napojów, urządzeń pakujących i opakowań, produktów i półproduktów spożywczych, dań gotowych, napojów, oprogramowania dla gastronomii, przyczep i urządzeń mobilnych oraz środków higieny i systemów utrzymania czystości.

Dla osób rozważających możliwość uruchomienia własnego lokalu lub nowych inwestycji przygotowano salon franczyzy, skupiający franczyzodawców gastronomicznych.

Targi wzbogaci dwudniowy cykl bezpłatnych warsztatów learnShops, złożony z prezentacji na temat prowadzenia lokalu gastronomicznego, a także przygotowywania posiłków i napojów. Warsztaty umożliwią zapoznanie się z nowościami rynkowymi oraz uzyskanie fachowej porady eksperckiej.

Dodatkowo, właściciele lub przedstawiciele restauracji oferujących dowóz posiłków będą mogli wziąć udział w konkursie prowadzonym przez PizzaPortal.pl. Wśród uczestników, którzy wykażą zainteresowanie kanałem sprzedaży wykorzystywanym przez PizzaPortal.pl, zostanie rozlosowana nagroda w postaci zwolnienia z opłat za przystąpienie do systemu.

Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej
www.easyfairs.pl/ftg-krakow.