Aktualności | 2019-11-08
"LAUR INNOWACYJNOŚCI 2019" IX edycja

"LAUR INNOWACYJNOŚCI 2019" IX  edycja

Celem tego Konkursu, organizowanego przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, jest promocja innowacyjnych produktów, technologii i usług, a także innych rozwiązań mających innowacyjny charakter. Jego ideą jest przekonanie, że kluczem do rozwoju polskiej gospodarki jest rozwój innowacyjności w naszym kraju, promowanie produktów innowacyjnych i ich twórców oraz pomoc w przyspieszeniu aplikacji innowacyjnych rozwiązań, tak potrzebnych naszemu krajowi.

Obradująca 6 bm. Kapituła wyłoniła tegorocznych zdobywców Laurów i przyznała wyróżnienia w 11 kategoriach: Budownictwo i obiekty użyteczności publicznej, bezpieczeństwo i pożarnictwo; Ekologia i efektywność energetyczna; Energetyka i elektrotechnika; Górnictwo i hutnictwo; Informatyka i oprogramowanie; Mechanika, maszyny i urządzenia; Technika medyczna, przemysł farmaceutyczny i chemia; Przemysł spożywczy, gastronomia, rolnictwo, ogrodnictwo i obróbka drewna; Technika wojskowa; Logistyka, transport i komunikacja; Usługi i inne rozwiązania innowacje o charakterze społeczno–gospodarczym.

Mecenasem Konkursu jest KGHM Polska Miedź S.A.

Redakcje zainteresowane udziałem w Gali 10 grudnia br. i poznaniem laureatów Konkursu oraz opracowanych przez nich i nagrodzonych innowacyjnych rozwiązań, zapraszam do wcześniejszej akredytacji.

Janusz M. Kowalski
specjalista ds PR
FSNT-NOT