Aktualności | 2019-11-07
Specjalista bhp jako trener

Specjalista bhp jako trener

W tym samym dniu o godz. 19.00 w restauracji Hotelu KOPERNIK odbędzie się uroczysta kolacja i towarzyszący jej BAL BHP.

Na szkolenie i bal organizatorzy zapraszają zarówno członków stowarzyszenia, jak i niezrzeszonych pracowników służby bhp.

W programie szkolenia:

– Idealne szkolenie: planowanie procesu szkoleniowego (potrzeby szkoleniowe, program i metody szkoleniowe, ocena szkolenia); uczenie się dorosłych – cykl Kolba i rola emocji.

– Grupa szkoleniowa: dynamika grup, style interpersonalne (diagnoza własnego stylu), trudne sytuacje lub uczestnicy.

– Kompetencje trenera: pewność siebie, asertywność i konstruktywny feedback, zarządzanie stresem, uważność i empatyczne słuchanie.

Szkolenie przeprowadzi: Barbara Makowska – od ponad 10 lat w branży bezpieczeństwa w obszarze budownictwa, przemysłu motoryzacyjnego i chemicznego. Obecnie pracuje jako menedżer ds. BHPiOŚ w zakładzie produkcyjnym międzynarodowej korporacji. Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie jako trener, w tym wykładowca na kierunku Technik BHP w szkole policealnej. Członek OSPSBHP obecnie oddziału w Gdańsku, wcześniej w Olsztynie.

Szczegółowych informacji dotyczących tematyki szkolenia, kosztów szkolenia oraz kolacji i ewentualnego noclegu w hotelu udziela Elżbieta Tkaczyk pod nr tel. 601 595 679, e-mail: e.tkaczyk.bhp@gmail.com