Aktualności | 2019-08-20
"Duże jest piękne" - moda XXL

"Duże jest piękne" - moda XXL

Moda XXL króluje nie tylko wśród sieciówek, ale coraz częściej także wśród prywatnych producentów odzieży, którzy chcą sprawić, aby każda kobieta czuła się pięknie. Duże rozmiary noszą też kobiety o filigranowych posturach, lansując trendy ubrań oversize, które za oceanem przechodzą prawdziwy renesans.

Wśród wystawców oferujących duże rozmiary od 40, nawet do 50 znajdują się przede wszystkim marki z ubraniami dla kobiet. Zwiewne sukienki, eleganckie bluzki, wygodne spodnie, spódnice czy marynarki oferują między innymi Grandio, Maxi Moda, Manisa, Sophia, Tova, Hegler, Smash, FS Fashionlab Kordian, Feria, Marselini, O.Taka, Anies, Sun of Gaba, Sisel, La Venne oraz Frandsen. Odzież w większych rozmiarach jest bardzo różnorodna. Fan Leather oraz Fratelli oferują np. skórzane kurtki dla kobiet i mężczyzn. Wśród odzieży męskiej, rozmiary XXL proponuje marka Atleto.

Duże rozmiary to nie tylko ubrania, ale również buty. Wiele osób boryka się z problemem dostępności dużych rozmiarów, w przypadku kobiet – tych powyżej 41, oraz w przypadku mężczyzn powyżej 45. Te otrzymać można u takich marek jak Fly London, Sorfinos, U.S. Polo, Góra, Eximp, Igi&Co, Fabio Fabrizzi, Menbur, Hegl, Alpina, Student oraz Waldlauferd. Ciekawą ofertę przygotowała również marka Korczak i Syn, która po uzgodnieniu konkretów, jest w stanie uszyć na miarę kurtki i futra w określonym rozmiarze.

Więcej informacji na temat marek, które wystawiają się podczas Targów Mody Poznań, znaleźć można na naszej stronie internetowej www.targimodypoznan.pl oraz w social-mediach.