Aktualności | 2017-12-07
innogy dodaje energii na Sylwestra

innogy dodaje energii na Sylwestra

Sylwester miejski w Warszawie co roku przyciąga rzesze fanów dobrej zabawy pod gołym niebem. 31 grudnia podczas imprezy na Placu Bankowym, wypełnionej muzyką gwiazd polskiej estrady, uczestnicy będą mogli skorzystać z wielu atrakcji. Jedną z nich będzie ogrzewana strefa przygotowana przez firmę innogy Polska - Sponsora Głównego Sylwestra miejskiego. W strefie innogy będzie można nie tylko odpocząć na kolorowych pufach, ale również wraz z przyjaciółmi zrobić sobie zdjęcia w fotobudce. Pamiątkowe fotografie wyświetlane będą na specjalnej, multimedialnej, sześciometrowej wieży. Dodatkowo podczas sylwestrowej nocy innogy zadba o dobrą energię uczestników wydarzenia, rozdając m.in. pyszną gorącą czekoladę i zimową herbatą.

Cieszymy się, że od dwóch lat bawimy się razem z Warszawiakami podczas wspólnego powitania Nowego Roku. Noc Sylwestrowa 2017/2018 stanowi doskonałe dopełnienie naszego zaangażowania w tegoroczne miejskie atrakcje. Wspieranie inicjatyw, które cieszą się uznaniem lokalnej społeczności, jest dla nas niezwykle ważne, dlatego podczas ostatniego dnia tego roku uczestnicy zabawy mogą liczyć na dużą porcję pozytywnej energii od innogy. – mówi Przemysław Brzywcy, szef marketingu w innogy Polska.

innogy Polska od lat chętnie wspiera wydarzenia dedykowane mieszkańcom Warszawy. Firma jest Partnerem Centrum Nauki Kopernik oraz Muzeum Sztuki Nowoczesnej, a od maja również Multimedialnego Parku Fontann. Jest również Partnerem Głównym Wianków nad Wisłą.

źródło: biuro.prasowe@innogy.com