Aktualności | 2015-09-08
EuroBLECH 2016

EuroBLECH 2016

Broszura wystawców zawiera szczegółowe informacje na temat wystawy oraz opcji stoisk, jest już dostępna u organizatorów. Odnowiona strona wystawy www.euroblech.com przedstawia szczegółowe informacje na temat międzynarodowego wydarzenia, takie jak profil wystawy, dane oraz liczby na temat wystawy, szczegóły dotyczące zamawiania stoisk, interaktywny plan przestrzeni wystawowej jak również materiał filmowy oraz zdjęcia z poprzedniej wystawy. Dzięki nowoczesnej, łatwo wyświetlającej się stronie, nowa strona internetowa wystawy jest łatwa w użytkowaniu przy korzystaniu z komputerów stacjonarnych i przenośnych.

„Podobnie jak w poprzednich latach, widzimy dużą liczbę osób ponownie wystawiających na EuroBLECH 2016 i dlatego zalecamy wszystkim firmom zainteresowanym wystawianiem jak najszybszą rezerwację swojego stoiska, aby upewnić się, że firma zostanie umieszczona w odpowiednim sektorze technologicznym. Miło nam jest poinformować, że otrzymaliśmy już wiele rezerwacji stoisk i w związku z tym w niektórych halach może zabraknąć powierzchni wystawowej”, mówi Nicola Hamann, Dyrektor Zarządzający organizatorów Mack Brooks Exhibitions.

EuroBLECH przedstawia cały łańcuch technologii obróbki blach: blachy, produkty i półprodukty, technologie transportu bliskiego, technologie demontażu, technologie formowania, technologie gięcia blach, technologie łączenia i mocowania, obróbka rur i profili, technologie obróbki powierzchniowej blach, przetwarzanie struktur hybrydowych, narzędzia, części do maszyn, kontrola jakości, systemy CAD/CAM/CIM, sprzęt fabryczny i prace badawczo-rozwojowe.