Aktualności | 2012-05-28
Pierwsza restauracja NORDSEE już w Polsce

Pierwsza restauracja NORDSEE już w Polsce

-„Marka NORDSEE już od wielu lat działa z powodzeniem między innymi w Niemczech, Austrii, Czechach, czy na Słowacji. Od niedawna restauracje NORDSEE są także w Bułgarii i Rumunii. Cieszymy się, że wprowadziliśmy tę markę również do Polski”
– powiedział Marek Hołówko, prezes zarządu Rest&More sp. z o.o. sp. k.

W restauracji NORDSEE klienci znajdą smaczne sałatki delikatesowe, dania obiadowe oraz wrapy przygotowane z ryb i owoców morza najwyższej jakości. W ofercie dostępne są również specjały dla najmłodszych. Posiłki będzie można spożywać na miejscu, jak również kupować „na wynos”.

-„Pojawienie się NORDSEE na naszym rynku niewątpliwie wzbogaci ofertę gastronomiczną i da klientom możliwość większego wyboru dań rybnych. Osoby, które cenią produkty wysokiej jakości znajdą u nas potrawy z ryb i owoców morza, które są przygotowywane według najsurowszych wytycznych” – dodał Marek Hołówko, prezes zarządu Rest&More sp. z o.o. sp. k.

Restauracja NORDSEE w Polsce została otwarta dzięki zawarciu przez Grupę Impel umowy franczyzowej z siecią NORDSEE, posiadającą ponad 400 restauracji głównie na terenie Europy. Za prowadzenie i rozwój tej sieci na terenie Polski będzie odpowiedzialna spółka Rest&More sp. z o.o. sp. k., powołana w ramach Grupy Impel.

-„Będziemy chcieli stopniowo rozwijać sieć restauracji NORDSEE w naszym kraju. NORDSEE działa na rynku już ponad 100 lat. Przez ten okres wypracowała swój unikalny sposób funkcjonowania, który sprawdził się na rynkach gastronomicznych w wielu krajach. Chcemy zatem przenieść go do Polski, wierząc, że dzięki NORDSEE Polacy „pokochają ryby” – powiedział Marek Hołówko, prezes zarządu Rest&More sp. z o.o. sp. k.

Więcej informacji udziela:

Impel SA
Katarzyna Marszałek, tel. (71) 78 09 107