Aktualności | 2012-04-27
Ernest Jagodziński stworzył nowe menu dla Leśnego Runa

Ernest Jagodziński stworzył nowe menu dla Leśnego Runa

Leśne Runo to sieć barów restauracyjnych zlokalizowanych przy głównych trasach komunikacyjnych w kraju. W tej chwili działa piętnaście lokali, a w ramach przyjętej strategii w ciągu trzech lat liczba restauracji ma się podwoić. 23 kwietnia Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect. Obecność na małej giełdzie dodatkowo zwiększa rozpoznawalność marki.

Zmiany w menu to efekt dynamicznego rozwoju sieci, która chce jeszcze bardziej podkreślić swój polski charakter. Po zmianie karty atutem restauracji będą tradycyjne potrawy przyrządzane według przepisów i procedur jednego z najlepszych w Polsce szefów kuchni, laureata nagrody Kucharz: Odkrycie Roku 2009, plebiscytu miesięcznika „Kuchnia”. Menu zostało skrócone, znalazły się w nim najpopularniejsze potrawy polskiej kuchni. Od momentu uruchomienia nowej karty menu we wszystkich restauracjach Leśnego Runa w sprzedaży dostępny jest ,,Specjał Leśnego Runa”. To danie, które stanie się wizytówką sieci, jest ono odzwierciedleniem wzorowej jakości Leśnego Runa przy zachowaniu rozsądnej ceny. Karta przeszła najpierw etap testów w wybranych lokalach, od wczoraj nowe menu funkcjonuje we wszystkich restauracjach.

„Nasza spółka dynamicznie się rozwija. Cały czas pracujemy nad uruchomieniem kolejnych lokali, aby nasza sieć miała prawdziwie ogólnopolski charakter musi mieć menu z prawdziwego zdarzenia. Takie menu przygotował dla nas Ernest Jagodziński, który jest jednym z najbardziej uznanych szefów kuchni w Polsce. Jestem przekonany, że wprowadzenie przygotowanych przez niego dań pozytywnie wpłynie na zainteresowanie gości naszą nową ofertą” – mówi Paweł Jachowski, prezes spółki Leśne Runo S.A.

Leśne Runo wprowadza nowe menu, w bardzo ważnym momencie. Spółka w związku ze wzmożonym ruchem na polskich drogach podczas odbywających się w tym roku w kraju piłkarskich Mistrzostw Europy liczy na pozyskanie nowych klientów, którzy później będą wracali do jej lokali.

Osoba do kontaktu:

Wojciech Iwaniuk
InnerValue
wi@innervalue.pl