Aktualności | 2012-04-20
Gatta dla kobiet o pełnych kształtach

Gatta dla kobiet o pełnych kształtach

Liczba osób o mocnej budowie ciała sukcesywnie rośnie. W Stanach Zjednoczonych jest to 30% społeczeństwa, w Europie 23%. Szacuje się, że do 2014 roku na całym świecie przybędzie 5% osób w rozmiarze „plus”. Gatta, wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet, tworzy produkty odpowiednie i wygodne dla każdego rodzaju sylwetki. Dla pań o kobiecych kształtach powstały rajstopy Laura Plus Size – o konstrukcji zapewniającej pełen komfort użytkowania.

Nowe rajstopy Laura wykonane zostały z cienkiej przędzy Xceptionelle, którą cechuje wyjątkowa elastyczność i rozciągliwość, eliminująca nadmierny ucisk. Ponadto produkty z innowacyjnego włókna doskonale obejmują całą sylwetkę, bez potrzeby stosowania jakichkolwiek wstawek w postaci klinów.

Rajstopy Laura Plus Size posiadają grubość 15 den, dzięki czemu są delikatne i przejrzyste. Jednocześnie cechują je wzmocnione nogawki, które zapewniają trwałość produktu i zabezpieczają przed otarciami podczas noszenia. Dodatkowo rajstopy zakończone zostały gumką o specjalnej konstrukcji, która utrzymuje je w talii i zapobiega zwijaniu się produktu.