Aktualności | 2012-03-30
Bistro Warszawa oficjalnie otwarte dla branży

Bistro Warszawa oficjalnie otwarte dla branży

Na wielkie otwarcie Bistro Warszawa przybyli przedstawiciele mediów oraz branży eventowej, PR-owej i turystycznej. Właściciel restauracji Norbert Kabaczyński zaprezentował gościom zalety Bistro. Przybyli mieli możliwość skosztowania specjałów finger food przygotowanych specjalnie na tę okazję. Właściwe menu Bistro Warszawa stworzyła zaś sama Anna Martynowska, zdobywczyni tytułu „Kucharz Odkrycie Roku 2008”. Z okazji Dnia Kobiet wszystkie Panie dostały białe róże, które idealnie wpasowały się w retronowoczesny klimat Bistro. Wieczór uświetnił zaś swym występem znany z programu X-Factor John James oraz jeden z najpopularniejszych polskich DJ-ów - DJ Tenessee.

- Bistro Warszawa to prawdziwa rewolucja na warszawskiej Starówce – mówi Norbert Kabaczyński - Mamy nadzieję, że na Stare Miasto uda nam się przyciągnąć nie tylko turystów, ale również mieszkańców Warszawy, którzy często omijają Starówkę w obawie przed zbyt ciężką staropolską kuchnią i wystrojem restauracji - dodaje.

W Bistro Warszawa nowoczesność styka się z tradycją, wszystko począwszy od wystroju, a na jedzeniu skończywszy jest proste, eleganckie, bez zbędnej przesady, z nowym świeżym spojrzeniem na polską tradycję. To Stara Nowa Warszawa i przedwojenne polskie smaki w nowym wydaniu, jak również stare zdjęcia, doskonałe wina w cenie detalicznej, melodie z tamtych lat i koncerty na żywo... To wymarzone miejsce na relaks, w którym goście na własnej skórze mogą poczuć klimat starej Warszawy z elementami nowoczesności.

Bistro to doskonałe miejsce na organizację przyjęć, konferencji prasowych, spotkań firmowych, integracyjnych, wesel i chrzcin – wszystkich imprez z dowolnym ustawieniem i scenografią, dokładnie tak, jak życzą sobie klienci. Sala główna restauracji ma ok. 100 m kw. w ustawieniu teatralnym pomieści 80, a w koktajlowym 100 osób. Podczas zasiadanej kolacji może spotkać się 60 gości. Latem na gości czeka dodatkowo przestronny ogródek o powierzchni 150 mkw, który dysponuje miejscami siedzącymi dla 100 osób.

Dobre wino to dopełnienie każdego dania, a w Bistro miłośnicy win mają w czym wybierać tym bardziej, że dostaną je w cenie detalicznej. Wybór jest niezwykle szeroki, począwszy od win klasycznych ze Starego i Nowego Świata, poprzez nowatorskie i niekonwencjonalne połączenia smakowe, aż po niszowe trunki, które swą jakością często znacznie przewyższają wina znanych, wypromowanych marek. Polskie tradycje Bisto Warszawa świetnie podkreśla zaś wino Adoria, które uznawane jest za najlepsze spośród win produkowanych w Polsce.

Bistro to również idealne miejsce dla miłośników świetnej muzyki. Cykliczne koncerty są kontynuacją muzycznej idei Jazzowni Liberalnej mieszczącej się poprzednio w lokalu zajmowanym obecnie przez Bistro. W każdą niedzielę goszczą tu zespoły, które tworzą miłe dla ucha niszowe brzmienia. W pozostałe wieczory gościom towarzyszy gra na fortepianie połączona z przyjemnym wokalem. W marcu w Bistro rozpoczyna się również cykl środowych imprez z serii "Sławek Uniatowski & MoodChillers - Cover Jam Night".

Bistro Warszawa dysponuje własnym sprzętem technicznym – rzutnikiem z projektorem, profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem oraz sceną i fortepianem Yamaha Gran Touch. Dzięki wszelkim udogodnieniom każdy klient organizujący event w Bistro może wykreować własną koncepcję wydarzenia.

Za organizację i obsługę Media Relations otwarcia był odpowiedzialny zespół Agencji Don’t Worry.

Patroni medialni wydarzenia: Meetingplanner.pl, MICE Poland, SBE, EventMapa.pl, Hotelarz, Restauracja.

Partnerzy: Centrum Wina, J.A Baczewski, Jack Daniel’s, Hennessy.

BISTRO WARSZAWA ul. Jezuicka 1/3
00-281 Warszawa
www.bistrowarszawa.pl

Rezerwacje: tel.: +48 (22) 635 37 69
mobile: +48 501 438 007
e-mail: bistro@bistrowarszawa.pl

***

Kontakt:

Don’t Worry Creative Event & PR Agency
Malwina Sobótka
PR Specialist
Tel.: + 48 (22) 401 15 95
Mob. + 48 728 500 728
m.sobotka@dontworry.com.pl