Aktualności | 2011-12-21
AspenTech wprowadza szkolenia online, łatwiejsze korzystanie i nauka aspenONE Egnineering

AspenTech wprowadza szkolenia online, łatwiejsze korzystanie i nauka aspenONE Egnineering

Treści szkoleń Aspen Online Training dostosowane są do różnych poziomów - nowi użytkownicy mogą przyspieszyć tempo uczenia się, sporadycznie korzystający z systemu uzyskają szybkie odpowiedzi na typowe pytania, a wszyscy użytkownicy mogą z łatwością korzystać z najnowszych innowacji w produktach AspenTech.

Biblioteka treści multimedialnych online obejmuje animowane tutoriale i jest zorganizowana w intuicyjne kategorie, które ułatwiają użytkownikom indywidualnym uczenie się i przechowywanie informacji, a dla organizacji oznaczają wdrożenie najlepszych praktyk dla różnych użytkowników.
Aspen Online Training są już dostępne dla najnowszych wersji (v7.3) aspenONE Engineeering, dla klientów zarejestrowanych w Aspen Plus Premier Support. Więcej informacji na stronie o szkoleniach online - Aspen Online Training.

Cytaty

Dr Axel Polt, wiceprezes ds. inżynierii koncepcyjnej BASF
„Wraz ze wzrostem, każdego roku, możliwości oprogramowania inżynierii procesowej AspenTech ważnym jest, aby użytkownicy informowani byli na bieżąco o najnowszych funkcjach produktu. AspenTech uczynił dostępność szkoleń nową cechą produktu, sprawiając, że jest ona wygodniejsza niż kiedykolwiek, bezpośrednio na wyciągnięcie ręki, kiedy jej potrzebujesz. Animowane szkolenia to świetny sposób, aby uzyskać nowe wskazówki lub odświeżyć wiedzę.”

John Rizopoulos, Globalny lider, inżynieria procesowa, CH2M HILL Energy and Chemicals
„Szkolenie jest kluczowym elementem rekrutacji pracowników, rozwoju i utrzymania. Szkolenia online AspenTech pomagają naszym inżynierom procesowym w większym zaangażowaniu i szybszym uzyskaniu produktywności. Bogate treść i wideo sprawiają, że informacja jest łatwiejsza do przyswojenia i zapamiętania.”Manolis Kotzabasakis, wiceprezes ds. produktów, AspenTech „Szkolenia online umożliwiają użytkownikom AspenTech szybsze uzyskanie produktywności. W rezultacie klienci AspenTech mogą przyspieszyć osiągniecie korzyści, które zapewnia aspenONE - zwiększenie rentowności firmy oraz poprawę produktywności użytkowników. Naszym celem jest osiągnięcie przez użytkowników AspenTech zdolności do rozwijania swoich umiejętności szybciej i uzyskanie wyższej wydajności niż w przypadku jakiegokolwiek innego oprogramowania dedykowanego dla przemysłu. Szkolenia online są ważnym krokiem w realizacji tej wizji.”

Zasoby wspierające

O Aspen Online Training
YouTube: About Aspen Search and Aspen Online Training
Aspen Tech Facebook Page
AspenTech Twitter Page

O AspenTech

AspenTech jest wiodącym dostawcą oprogramowania, które optymalizuje proces produkcyjny - dla przemysłu energetycznego, chemicznego, farmaceutycznego, inżynierii i budownictwa oraz innych branż, które produkują i wytwarzają produkty w wyniku procesu chemicznego. Dzięki rozwiązaniu aspenONE producenci mogą wdrażać najlepsze praktyki optymalizacji inżynierii, produkcji i łańcucha dostaw. W rezultacie, klienci AspenTech są w stanie zwiększyć możliwości produkcyjne, poprawiać marże, obniżać koszty i skutecznie redukować energię potrzebną do produkcji. Aby zobaczyć w jaki sposób wiodący światowi producenci skorzystali z technologii AspenTech osiągając swoje cele operacyjne odwiedź www.aspentech.com