Aktualności | 2011-12-14
DRUGA RESTAURACJA KFC W RUMII JUŻ OTWARTA!

DRUGA RESTAURACJA KFC W RUMII JUŻ OTWARTA!

W piątek, 9 listopada, otwarta została druga restauracja KFC w Rumii. Nowy lokal należący do tej najpopularniejszej międzynarodowej sieci serwującej dania z kurczaka mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108,  w centrum handlowym Auchan Port Rumia.

Nowa restauracja KFC znajduje się w dogodnym punkcie – tuż przy wejściu na halę Auchan, w otoczeniu sklepów i butików wielu renomowanych marek. Wnętrze restauracji wyposażone jest zarówno w wysokie krzesła barowe, jak i w wygodne sofy i fotele – łącznie dla gości przygotowano 75 miejsc siedzących. Na pierwszych klientów w dniu otwarcia restauracji czekał tort, szampan, a także kupony promocyjne.

Auchan Port Rumia, w którym mieści się nowa restauracja KFC to największe i najchętniej odwiedzane centrum handlowe w mieście. Znajduje się przy drodze krajowej nr 6 – przy jedynej trasie łączącej Trójmiasto z Półwyspem  Helskim.

KFC stale poszerza swoją ofertę – w menu nowej restauracji, obok dań  zaliczanych do klasyki KFC, jak np. cieszący się niezmiennie wielką popularnością Kubełek Classic, znaleźć można m.in. BIG BOXY - atrakcyjne cenowo posiłki dla naprawdę głodnych wielbicieli chrupiącej panierki KFC, BRAZER – marynowana pierś kurczaka w sałatce, tortilli lub bułce Ciabatta. W ofercie znajdziemy także świetnie sprawdzające się w roli szybkiej przekąski mini zestawy B-smart, lekkie sałatki oraz desery.

Smak panierowanych kurczaków z KFC uważany jest za niepowtarzalny już od ponad 70 lat. Unikalna receptura legendarnej panierki Original recipe - stworzonej przez Colonela Sandersa w 1940 roku mieszanki 11 ziół i przypraw - pozostaje do dziś niezmieniona. Niezmiennie też kurczaki podawane w KFC są zawsze świeże, nie mrożone, ręcznie panierowane przez kucharza tuż przed poddaniem obróbce cieplnej. Starannie wyselekcjonowani, najlepsi w swojej branży producenci dostarczają kurczaki do każdej restauracji KFC kilka razy w tygodniu.  

Dodatkowych informacji udziela:

 

Anna Gąska

Solski Burson-Marsteller

e-mail: agaska@solskibm.pl

tel. +48 (22) 242 86 49