Aktualności | 2011-12-12
PAMSO "Przedsiębiorstwem Fair Play" 2011

PAMSO "Przedsiębiorstwem Fair Play" 2011

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” przyznawany jest za całokształt działań biznesowych prowadzonych przy zachowaniu wysokich standardów etycznych. Spośród wszystkich laureatów wyróżnionych zostało 15 firm, które uzyskały statuetki – nagrody główne.

PAMSO otrzymało to wyróżnienie m.in. jako wyraz uznania za realizowane kampanie edukacyjne i prozdrowotną działalność Akademii Zdrowego Żywienia Pamso.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród miało miejsce 2 grudnia 2011 r. w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Statuetkę i certyfikat „Złoty Laur” odebrał osobiście prezes zarządu Zakładów Mięsnych PAMSO SA – Joachim Nowak. Nagrodę wręczał wicemarszałek Sejmu - Eugeniusz Grzeszczak, poseł Adam Szejnfeld, prezes Krajowej Izby Gospodarczej i przewodniczący kapituły konkursu Andrzej Arendarski oraz przewodniczący komisji ogólnopolskiej - Mieczysław Bąk.

Jest to wyraźny znak dla wszystkich współpracowników i kontrahentów, że PAMSO działa rzetelnie, uczciwie i jest przedsiębiorstwem godnym najwyższego zaufania. „To wyróżnienie jest dla nas jednocześnie dużym wyzwaniem i mobilizacją - aby nadal móc sprostać wymogom rynkowym oraz przede wszystkim zobowiązuje nas do zachowywania zasad etyki na co dzień.” - mówi prezes zarządu Joachim Nowak.

Idea „Fair Play” funkcjonuje w polskim biznesie od 1997 roku. Program powstał jako reakcja na konkurs ogłoszony przez Polską Fundację Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw (obecnie PARP) na projekt związany z promocją kultury przedsiębiorczości w Polsce. Pierwsza edycja konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play” odbyła się w 1998 r., a od 1999 r. program przyjął formułę otwartą dla wszystkich przedsiębiorstw.

Pełna lista laureatów
http://fairplay.pl/laureaci-przedsiebiorstwo-fairplay2011.html