Aktualności | 2011-12-06
Uniwersalny i wytrzymały klej hybrydowy Lakma

Uniwersalny i wytrzymały klej hybrydowy Lakma

Klej hybrydowy Lakma to innowacyjna masa klejąco uszczelniająca na bazie polimeru modyfikowanego silanami. Główną zaletą tego typu kleju jest bardzo duża wytrzymałość i przyczepność wstępna nawet do 10 kg/cm2. Pozwala to mocować bardzo szybko nawet ciężkie elementy, takie jak np. duże lustra łazienkowe. Ponadto produkt Lakma dedykowany jest do wielu innych rodzajów powierzchni. Bardzo dobrze sprawdza się przy klejeniu betonu, metalu, kamienia, cegły, szkła, ceramiki, porcelana, drewna, tynku, poliuretanu, tworzyw sztucznych.

Produkt poza klejeniem może służyć jako masa uszczelniająca. Z powodzeniem może zostać wykorzystany przy uszczelnianiu armatury łazienkowej, czy innych elementów, które należy zabezpieczyć przed przenikaniem wody. Można go bez problemu nakładać na zawilgocone powierzchnie.

Dzięki właściwościom kleju możliwe jest również malowanie powstałych spoin farbami wodnymi. Klej hybrydowy Lakma cechuje także bardzo wysoka wytrzymałość mechaniczna, odporność na temperaturę i promienie UV. W swoim składzie nie zawiera izocyjanianów, silikonów, rozpuszczalników i substancji drażniących, dzięki czemu jest on praktycznie bezzapachowy. Fakt ten szczególnie docenią osoby, które na co dzień pracują z tego typu produktami.