Aktualności | 2011-10-03
Szczególne wyróżnienie dla firmy Cedrob - "Serce za Serce"

Szczególne wyróżnienie dla firmy Cedrob - "Serce za Serce"

Wyróżnienia „Serce za serce” są co roku przyznawane największym sprzymierzeńcom fundacji. W związku z tegoroczną 20. rocznicą działalności Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii, oprócz srebrnych statuetek, wręczone zostaną również statuetki złote dla firm, które najhojniej i najdłużej wspierały fundację od początku jej istnienia. Do takich firm została zaliczona firma Cedrob, która współpracuje z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi od 10 lat. Po raz pierwszy jej zaangażowanie w rozwój badań nad chorobami serca zostało wyróżnione w 2002 roku srebrną statuetką „Serce za serce”.

W tym roku, oprócz firmy Cedrob, wyróżnienie otrzymało wiele innych firm wspierających fundację założoną przez prof. Zbigniewa Religę. Statuetki, świadczące o zaangażowaniu w działalność fundacji zostaną wręczone 19 listopada br. w Zabrzu.

Firma Cedrob jest regularnie wyróżniana, nie tylko za swoją działalność charytatywną, uznanie wśród klientów i ekspertów z branży zyskały także jej produkty. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferty firmy są liczne certyfikaty i medale. Cedrob to wielokrotny zdobywca nagród międzyresortowych oraz wyróżnień przyznawanych między innymi przez kapitułę międzynarodowych targów drobiarskich FERMA DROBIU, międzynarodowych poznańskich targów POLAGRA czy ogólnopolskiego konkursu drobiarskiego. Spółka posiada też prawo do używania znaku POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ przyznawanego przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.