Aktualności | 2011-09-24
DOMOTEX 2012

DOMOTEX 2012

Na targach, które odbędą się w dniach od 14 do 17 stycznia 2012 r. prezentowany będzie obszerny przegląd rynku pokryć podłogowych, w tym: dywany tkane maszynowo, tekstylne pokrycia podłogowe, dywany oraz tekstylne i elastyczne pokrycia podłogowe przeznaczone dla obiektów użyteczności publicznej.

Wood Flooring Summit w ramach DOMOTEX w centrum uwagi stawia podłogi z twardego materiału i łączy prezentację wystawców z centralnym punktem informacyjnym i areną wydarzeń. Szczytowi towarzyszy program odczytów na temat handlu, designu, technologii i innowacji. Na specjalnej powierzchni prezentowane będą nowości oferowane przez wystawców. Odwiedzający będą mogli uzyskać skondensowany obraz siły innowacji w branży laminatów i parkietów.

Dywany i pokrycia podłogowe jako elementy wyposażenia nadają indywidualny akcent pomieszczeniom i awansowały do rangi produktów lifestyle’owych. Żaden element wyposażenia nie jest tak decydujący dla atmosfery, funkcjonalności i charakteru pomieszczenia jak podłoga. DOMOTEX daje orientację jakie kolory, wzornictwo i materiały będą królować na rynku.

Świadomi kierunków rozwoju i wzornictwa kupujący zwracają uwagę nie tylko na ofertę wystawców. Pokazy specjalne, prelekcje i dyskusje na temat dekorowania wnętrz i wzornictwa dają nowe impulsy i rozeznanie, odpowiadając potrzebom odwiedzających z branży handlu, rzemiosła, architektury i dekoracji wnętrz.