Aktualności | 2011-09-22
Najnowocześniejsza linia rozlewnicza w Polsce

Najnowocześniejsza linia rozlewnicza w Polsce

Innofill DMD to linia do rozlewu napojów o wydajności ok. 60 000 puszek pojemności 250l na godzinę. To pierwsza i jedyna w Polsce tak efektywna technologia z opcją ekspresowego przezbrajania, umożliwiająca rozlew do wszystkich dostępnych na rynku formatów puszek. Daje to możliwość, w bardzo krótkim czasie, przejścia z jednego na inne typy lub pojemności puszki. Linia wyposażona jest w pasteryzator tunelowy oraz przepływowy z pełni sterowanymi parametrami pasteryzacji. Pasteryzator przepływowy produkcji KHS skonstruowano na indywidualne zamówienie browaru SULIMAR. Gwarantuje on dużą wszechstronność i umożliwia pasteryzację wszystkich napojów do temperatury 98 st. C. Nowa inwestycja SULIMARU wyposażona jest także automatyczny system mycia CIP.

Dzięki Innofill DMD browar w higieniczny sposób może rozlewać zarówno produkty gazowane, jak i niegazowane, w tym: soki, wine coolers, napoje typu RTD, napoje energetyzujące, izotoniczne, nutraceutyki, a także piwo.

„Inwestycja ta, to kolejny istotny etap rozwoju naszej firmy” - mówi Adam Bogacz Dyrektor Rozwoju browaru SULIMAR – „Wcześniej wprowadziliśmy rygorystyczny system kontroli jakości, nowy system New Product Development, a także usprawniliśmy pracę z dostawcami. Wszystkie te posunięcia miały na celu poprawę jakości produkcji oraz zapewnienia lepszego serwisu i warunków współpracy z klientami.”

SULIMAR to średniej wielkości w 100% polski, regionalny browar z Piotrkowa Trybunalskiego, który znany jest z produkcji piw klasy premium z linii CORNELIUS, ocenianych za jedne z najlepszych dostępnych na rynku. To także wytwórca innych napojów gazowanych i niegazowanych, jak również uznany w Polsce i za granicą producent w obszarze marek własnych.