Aktualności | 2011-09-09
Turniej "Mistrzowie montażu okien i drzwi"

Turniej "Mistrzowie montażu okien i drzwi"

W całej Polsce każdego dnia montowanych jest ponad 50 tysięcy okien. W większości montowane są one niepoprawnie, gdyż inwestorzy nie wiedzą, że powinni wymagać zabezpieczenia warstwy ocieplenia wokół okna. Takie zabezpieczenie daje wykonanie pełnego montażu warstwowego, który poza samą pianką ocieplającą uwzględnia jej osłonięcie paroszczelne od wnętrza pomieszczenia i zabezpieczenie wodoszczelne na zewnątrz. Mistrzowie Montażu pokażą, jak należy taki pełny montaż warstwowy wykonać.

Wcale nie trzeba jechać do Kazimierza, żeby przyjrzeć się, jak poprawnie powinien być wykonany montaż naszych okien. Z turnieju prowadzona będzie bowiem w sobotę 10 września bezpośrednia relacja internetowa dostępna w godzinach 13.00 – 17.00 na stronie Zrzeszenia Montażystów Stolarki (www.montaze.info.pl) oraz na stronach internetowych Partnerów Programu: Drutex S.A. (www.drutex.eu), Selena S.A. (www.selena.pl), G-U Polska (www.2.g-u.com i VBH Polska (www.vbh.pl). Tam także będzie można zadać mailowe pytania ekspertom montażowym i w krótkim czasie uzyskać kompetentną odpowiedź na każdy dylemat związany z montażem okien i drzwi.

Turniej Montażowy w Kazimierzu realizowany jest w ramach programu edukacyjnego Mistrzowie Montażu, któremu patronuje Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie oraz związki branżowe: Związek Polskie Okna i Drzwi i Zrzeszenie Montażystów Stolarki.