Aktualności | 2011-09-09
Krajowe Forum Chłodnictwa na MTP Polagra Tech 2011

Krajowe Forum Chłodnictwa na MTP Polagra Tech 2011

Ponadto KFCh stara wnieść istotny wkład w rozwój branży chłodniczej, stąd podczas tych targów organizuje seminarium pod hasłem zapobiegania i redukcji wycieków czynników syntetycznych. Forum jest całkowicie przekonane, że wydarzenie to może zainteresować wiele firm instalacyjno-serwisowych. Będzie to Inauguracja Polskiej Edycji Europejskiego Programu REAL SKILLS EUROPE.

Seminarium REAL SKILLS EUROPE odbędzie się w dniu 14.09.2011 r. o godz. 14:00 w sali na antresoli (Pawilon 7). W programie seminarium między innymi przewidziano:

1.Przedstawienie celów RSE - Grzegorz Gontarz (KFCh)
2.Zademonstrowanie funkcjonalności kalkulatora RSE do szacowania kosztów i szkodliwości wycieków czynników chłodniczych – dr Targański (Politechnika Gdańska)
3.Program szkoleń RSE i poradniki RSE (e-learning) – dr Targański (Politechnika Gdańska)/dr Wiesław Gazda (Politechnika Śląska)
4.Certyfikat RSE – Grzegorz Gontarz

Po zakończeniu seminarium jego organizatorzy zapraszają członków KFCh i ich współpracowników oraz uczestników seminarium na uroczysty bankiet, który odbędzie się na stoisku KFCh w Pawilonie 4 o godz. 17:00 – dla wszystkich wstęp wolny.

UWAGA: zarejestruj się na stronie: http://www.realskillseurope.eu/events/P0XCRP636161 i weź udział w losowaniu 5 nagród: szkolenie e-learningowe + certyfikat Real Skills Europe.

Rejestracja możliwa także na Stoisku REAL SKILLS EUROPE najpóźniej w dniu Seminarium do godz. 13:30.