Aktualności | 2011-08-17
Gatta Cottoline - dla dzieci na jesień i zimę

Gatta Cottoline - dla dzieci na jesień  i zimę

Zarówno rajstopy, jak i skarpetki dziecięce z linii Gatta Cottoline wykonane są z najwyższej jakości bawełny, dzięki czemu są delikatne, miękkie i wygodne. Dodatek elastanu sprawia, że produkty nie deformują się w trakcie użytkowania, łatwo się je zakłada i nawet po wielokrotnym praniu nie tracą swoich właściwości – mówi Małgorzata Barton, szef marketingu Gatty.

W dziewczęcej odsłonie kolekcji Cottoline dominują kolory: róż, błękit, żółć i zieleń. Gładkim, kolorowym rajstopkom towarzyszą modele we wzory: kwiatki, motylki czy serduszka oraz różnokolorowe paski, kratkę i romby. W kolekcji dziewczęcej, w tym sezonie pojawią się także dwie, zupełnie nowe linie rajstop: Crazy Colors oraz Crazy Fun. W ich skład wchodzić będą rajstopy bez wzorków, ale za to o oryginalnych splotach i w wyjątkowo intensywnych, żywych kolorach.

Mali chłopcy mogą wybierać spośród modeli utrzymanych w kolorach: szarości, khaki i innych odcieniach zielonego, a także czerwieni zestawionej z czernią i szerokiej gamy błękitów. Produkty dla chłopców zdobią paski, romby i krata, a dla najmłodszych przygotowane zostały propozycje z motywami motoryzacyjnymi.

Kolekcja Cottoline składa się z trzech segmentów dla różnych grup wiekowych:

Babe dla dzieci w wieku 0-2 lat
Kiddy dla dzieci w wieku 3-6 lat
Teen dla dzieci w wieku 7-11 lat.