Aktualności | 2011-06-03
Prestiżowa nagroda smaku przyznana drugi rok z rzędu!

Prestiżowa nagroda smaku przyznana drugi rok z rzędu!

Warto zaznaczyć, iż jest to wynik lepszy od zeszłorocznego, co potwierdza doskonałą jakość i smak naszej wody.

Nagroda Superior Taste Award jest przyznawana produktom, które spełniły lub okazały się lepsze od oczekiwań JURY w dziedzinie jakości smaku, co gwarantuje im uznanie środowiska. Wszystkie produkty oceniane są według smaku, jako kluczowego kryterium. W ocenie preferowane jest unikalny sposób osądzenia poziomu całkowitej akceptacji żywności, gdzie miarą jest intensywność przyjemności podczas degustacji.

W tym międzynarodowym teście mogą brać udział wszystkie produkty ogólno dostępne dla konsumentów, dopuszczone do sprzedaży w sklepach spożywczych. Są one testowane przez losowo dobrane grupy sędziowskie różnych narodowości. Próbki podlegają degustacji bez opakowania i jakiejkolwiek identyfikacji. Każdemu produktowi jest przypisany kod celem zapewnienia wiarygodnej obserwacji. Obiektywność testu iTQi zagwarantowana jest poprzez: brak możliwości porozumiewania się członków jury, prezentacje produktów bez identyfikacji, losowo dobrane - międzynarodowe grupy sędziów oceniających produkt.

Sędziowie Międzynarodowego Instytutu Smaku i Jakości to kucharze i specjaliści w dziedzinie degustacji win, liderzy opinii w dziedzinie smaku. Wybiera się ich spośród prestiżowych organizacji kulinarnymi, stowarzyszeń sommelierów i innymi wysoko cenionych ekspertów w dziedzinie oceny napojów. Ci eksperci przeszli wieloletnie szkolenie w degustacji produktów żywnościowych. Są pasjonatami i entuzjastami ciągłego odkrywania nowych smaków, nieznanych produktów, niezależnie od ich pochodzenia.

Naturalna woda mineralna "Piwniczanka" jest zdrowym, smacznym produktem, który powstał dzięki wyjątkowemu układowi geologicznemu uzdrowiska Piwniczna-Zdrój. „Piwniczanka” produkowana jest w zakładzie o rodzimym kapitale i przez polskich pracowników. Wyjątkowość Zakładu Butelkowania i jego produktu: naturalnej wody mineralnej „Piwniczanka” dostrzegana jest przez jurorów na każdej wystawie lub targach, w których bierze udział. Jednak największym i najważniejszym wyróżnieniem dla „Piwniczanki” jest niezmienne od lat zadowolenie konsumentów, którzy z roku na rok wypijają coraz więcej litrów tej znakomitej wody.