Aktualności | 2011-05-25
Medale dla produktów MARTINI

Medale dla produktów  MARTINI

W konkursie wzięło udział 12 firm, wystawiając 88 wyrobów. Dnia 12 maja pierwsza komisja oceniała fermentowane wyroby winiarskie, miody pitne i wina aromatyzowane. W ciągu kolejnego dnia konkursu (13 maja) pracowała druga komisja, degustująca wina gronowe spokojne i musujące.

Wyniki konkursu ogłoszone zostały 17 czerwca br. w czasie Walnego Zgromadzenia KRWiM na gali w Hotelu Hyatt w Warszawie.

Krajowa Rada Winiarstwa i Miodosytnictwa jest dobrowolnym, samorządnym i samofinansującym się zrzeszeniem producentów win i miodów pitnych, importerów oraz innych przedsiębiorców związanych z rynkiem winiarskim. Działa w ramach Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego i należy do Rady Gospodarki Żywnościowej działającej przy Ministrze Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Została powołana na Konferencji Winiarskiej w maju 1991r. w Milejowie.

Więcej informacji o konkursie na http://krwim.sitspoz.pl/

MARTINI® Rosato - Ziołowe, wyrafinowane i eleganckie. Pierwszy raz zaistniało w 1980 roku. MARTINI® Rosato łączy w sobie głębię ziół i równowagę delikatnego, włoskiego, różowego wina gronowego. Starannie dobrane przyprawy korzenne nadają trunkowi mocnego, wyrazistego aromatu. MARTINI® Rosato jest podstawą wielu napojów mieszanych, często łączone z wódką i ginem.

MARTINI® Prosecco - białe, włoskie, wytrawne wino musujące. MARTINI® Prosecco jest niepowtarzalnym winem produkowanym z zachowaniem wszelkiej dbałości o tradycje włoskiego rzemiosła.

Smak MARTINI® Prosecco wyróżnia się orzeźwiającym aromatem. Dzięki doskonałej harmonii kwasowości i słodyczy, MARTINI® Prosecco wspaniale komponuje się z lekkimi daniami kuchni śródziemnomorskiej.

Wyłącznym dystrybutorem produktów MARTINI ®Prosecco i MARTINI ®Rosato jest Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o.

Kontakt prasowy:

Maciej Komarczuk, XRS Nowe Media
m.komarczuk@xrs.pl
Tel.: 504 101 081