Aktualności | 2011-04-12
Kabanosy Tarczyński w innej odsłonie smakowej

Kabanosy Tarczyński w innej odsłonie smakowej

„Naszym flagowym produktem są kabanosy, za które otrzymaliśmy wiele prestiżowych nagród. Nie spoczywamy jednak na laurach i ciągle poszukujemy nowych inspiracji, dlatego też poszerzyliśmy naszą ofertę o kabanosy z cielęciny i koniny” – mówi Beata Mroziuk, kierownik marketingu Tarczyński SA.

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu. Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu. Ekskluzywne kabanosy z wybornej koniny kuszą zapachem intensywnego wędzenia oraz smakiem aromatycznych przypraw, dzięki czemu schlebiają gustom nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Mięso z konia charakteryzuje się wysoką zawartością białka oraz witamin i soli mineralnych, a także niskim poziomem tłuszczu. Dlatego też produkty z koniny są doskonałym wyborem dla osób dbających o linię.

Tajemnicą smaku kabanosów z cielęciny są natomiast specjalnie wyselekcjonowane aromatyczne przyprawy, nutka imbiru oraz gałki muszkatołowej. Cienki kabanos w naturalnym baranim jelicie ma niezwykle kruchą konsystencję. Cielęcina jest jednym z najzdrowszych mięs, ponieważ zawiera dużą ilość białek i mało tłuszczów. To najlepiej przyswajalne i najbogatsze źródło potrzebnych organizmowi witamin. Świetnie wpływa na metabolizm i ogólną poprawę stanu skóry, a spożywana w dużej ilości hamuje siwienie włosów. Kabanosy z cielęciny to idealne rozwiązanie dla osób dbających o zdrowie i urodę i dla tych, którzy cenią wyborny smak kabanosów Tarczyński.

Trzecią propozycją firmy Tarczyński są kabanosy z czosnkiem. To aromatyczna przekąska z delikatnego mięsa wieprzowego o bardzo kruchej konsystencji. Wyrazista woń i kawałki Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu. delikatnych ząbków czosnku wyróżniają kabanosy Tarczyński wśród innych dostępnych na rynku. Wieprzowina od lat jest najbardziej popularnym mięsem w Polsce. Jest to efekt m.in. niewątpliwych walorów smakowych tego mięsa. Poza tym, zawiera najwyższy poziom witaminy B1, która ma kluczowe znaczenie dla zdrowia. Natomiast czosnek, oprócz swoich niezwykłych właściwości smakowych, jest również znany ze swych walorów leczniczych. Kabanosy z czosnkiem to smaczna przekąska dla każdego.

Trzy nowe smaki kabanosów zadowolą każdego konesera gatunku. Kabanosy firmy Tarczyński SA dostępne są na terenie całego kraju w lokalnych punktach sprzedaży oraz w sieciach super- i hipermarketów.

Kabanosy z koniny, cielęciny i czosnkiem pakowane są w folię perforowaną z zawieszką, masa opakowania około 1 kg, sprzedaż na wagę lub w opakowaniach na półkach chłodniczych, sugerowana cena detaliczna to 40 złotych.