Aktualności | 2011-03-30
Nowe rozwiązanie MAKRO Cash and Carry dla branży HoReCa

Nowe rozwiązanie MAKRO Cash and Carry dla branży HoReCa

Nowa propozycja MAKRO, które chce wspierać swoich profesjonalnych klientów nie tylko poprzez produkty wysokiej jakości, ale także pakiet usług, jest skierowana głównie do klientów oferujących szybkie dania, takie jak kebab, hamburgery, hot-dogi, itp. Firma zaprojektowała 2 typy rozwiązań biznesowych: ,,Gotowe do drogi” i ,,Szyte na miarę”.

,,Gotowe do drogi” to mobilny punkt gastronomiczny - Gastrobus, dostępny w trzech rozmiarach, oferowany wraz z dodatkowymi usługami, takimi jak doradztwo, a także dopasowanie karty dań do upodobań konsumentów. To rozwiązanie, stworzone z myślą o sprzedaży całorocznej, może być zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.

Druga propozycja, ,,Szyte na miarę”, to oferta przygotowywana przez MAKRO dla przedsiębiorców, którzy myślą o rozpoczęciu działalności w branży HoReCa lub chcieliby przystosować swoją placówkę do serwowania szybkich dań. Konsultanci MAKRO doradzą klientowi jak zaplanować odpowiednie menu, przebudować lokal, a także zaoferują odpowiednie szkolenia. Nowa usługa pomoże również przedsiębiorcom w poprawie wizerunku ich biznesu i zwiększeniu obrotów.

Ze względu na zmieniające się nawyki Polaków, którzy coraz częściej spędzają czas poza domem, stworzyliśmy rozwiązanie mające jeszcze lepiej wesprzeć naszych profesjonalnych klientów z branży HoReCa oferujących żywność typu Fast food. Dzięki naszym propozycjom – całorocznemu Gastrobusowi i projektowi ,,Szyte na miarę” nasi klienci otrzymają kompleksowy pakiet doradczy, który wpłynie na rozwój ich biznesu. Jest to szczególnie ważne w perspektywie zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012, kiedy do Polski przyjadą tysiące turystów – mówi Maurice Beurskens, Menadżer Grupy Klientów HoReCa, MAKRO Cash and Carry Polska.