Aktualności | 2011-02-23
AspenTech: 30 lat innowacji dla przemysłu

AspenTech: 30 lat innowacji dla przemysłu

* AspenTech przewodzi innowacjom dla przemysłu od momentu założenia firmy – w wyniku starań podjętych przez Instytut Technologii w Massachusetts (Massachusetts Institute of technology - MIT) - w 1981 roku. . Od tego czasu ponad 1 500 przedsiębiorstw przemysłowych – w obszarze energii, substancji chemicznych, inżynierii i budownictwa - oraz innymi procesami dotyczącymi łańcucha dostaw, wykorzystywało rozwiązania AspenTech w celu optymalizacji własnych procesów w zakresie konstruowania, produkcji i procesów dostawczych. W rezultacie wiodące światowe firmy przemysłowe zdecydowały się na wprowadzenie standardu rozwiązań AspenTech przy projektowaniu i zwiększaniu efektywności zakładów przemysłowych, zwiększaniu poziomu produkcji, usprawnianiu procesów dostawczych oraz zmniejszaniu poboru energii i emisji dwutlenku węgla.

* W roku 2011 AspenTech podkreśla 30-lecie swoich innowacji i pozycję lidera w przemyśle. Szczególną okazją do tego będzie światowa konferencja dla klientów OPTIMIZE™ 2011. AspenTech wprowadziła do nazwy konferencji słowo „OPTIMIZE", aby podkreślić kluczową dla klientów wartość, jaką jest optymalizacja procesów konstruowania, produkcji i procesów dostawczych mająca pomóc klientom w branży przemysłowej w osiąganiu lepszych wyników operacyjnych i finansowych. OPTIMIZE 2011 odbędzie się w Waszyngtonie w Gaylord Conference Center, w dniach 23-25 maja 2011 roku.

Wypowiedź uzupełniająca:
Mark Fusco, prezes i przewodniczący Zarządu Aspen Technology, Inc.

"Od 30 lat AspenTech koncentruje się na optymalizacji w przemyśle. Podstawową ideą naszej firmy było i jest zaangażowanie w innowację, a także jasno wyznaczone cele w postaci zapewniania najlepszych w swojej klasie produktów służących optymalizacji, dzięki którym możliwe jest osiąganie znakomitych rezultatów operacyjnych i finansowych. Założenia te stały się filarami naszego sukcesu i będą nam towarzyszyć podczas dalszego rozwoju".

Dodatkowe źródła:

* Strona główna obchodów 30-lecia
* Strona Facebook poświęcona obchodom 30-lecia AspenTech
* 30 lat wyścigu innowacji na Twitter

Informacje o AspenTech

AspenTech jest największym dostawcą oprogramowania do optymalizacji procesów wytwarzania: energii, substancji chemicznych, środków farmaceutycznych, inżynierii i budownictwa, oraz w innych branżach produkujących towary w procesie chemicznym. Wykorzystując innowacyjne rozwiązanie zastosowane w aspenONE, firmy przemysłowe mogą optymalizować inżynierię swoich procesów, przebieg procesów wytwarzania, a także wspomagać procesy dostawcze. W rezultacie, klienci AspenTech zyskują nowe możliwości zwiększenia wydajności, wyjścia poza granice dotychczasowych efektów produkcyjnych, redukcji kosztów oraz efektywniejszego wykorzystania energii. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.aspentech.com, z której można dowiedzieć się jak największe zakłady przemysłowe osiągnęły swoje doskonałe wyniki operacyjne dzięki AspenTech.

© 2011 Aspen Technology, Inc. AspenTech, aspenONE, 7 Najlepszych Technologii Doskonalenia Inżynierii, OPTIMIZE i logo ASPEN są znakami towarowymi Aspen Technology, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki towarowe należą do poszczególnych właścicieli.

Kontakty:

Dorota Sapija
Omega Communication
22 547 08 88
dsapija@communication.pl