Aktualności | 2011-01-13
Zakłady Mięsne PAMSO SA zdobywcą prestiżowych nagród w 2010 r.

Zakłady Mięsne PAMSO SA zdobywcą prestiżowych nagród w 2010 r.

Tegoroczna edycja konkursu „Fair Play” jest dla firmy wyjątkowa z jeszcze jednego powodu - PAMSO zostało nagrodzone specjalną „Statuetką Fair Play”. Tę nagrodę otrzymuje piętnaście firm, których działania w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu wyróżniają je spośród 624 laureatów tegorocznej edycji programu.

„Jesteśmy szczególnie dumni z tego faktu. Tym bardziej, że ZM PAMSO były jedyną firmą z branży przetwórstwa mięsnego, która otrzymała to wyróżnienie. Jest to ukoronowanie wieloletnich działań firmy na rzecz społeczności lokalnej.” - podsumował Joachim Nowak, prezes zarządu ZM PAMSO S.A.

W 2010 roku doceniono nie tylko wysokie standardy biznesowe ZM PAMSO, ale również jakość ich produktów. Jedne z najbardziej znanych produktów ZM PAMSO: kiełbasa krakowska sucha i kiełbasa podwawelska, otrzymały prestiżowy znak „Poznaj Dobrą Żywność”. Jest to ogólnopolski znak wyróżniający rodzime produkty spożywcze, który ma za zadanie ułatwiać wybór konsumentom szukających najlepszej żywności.