Aktualności | 2011-01-10
Zapraszamy na jubileuszową BUDMĘ do Poznania

Zapraszamy na  jubileuszową BUDMĘ do Poznania

Pierwszy dzień targów poświęcony będzie idei zrównoważonego budownictwa w Unii Europejskiej oraz bezpieczeństwu pracy w budownictwie. Tego dnia zostaną także wręczone Złote Medale MTP. Jubileusz 20-lecia działalności na rynku będzie obchodzić renomowany producent okien dachowych – FAKRO z Nowego Sącza. Drugi dzień targów będzie dedykowany m.in. budownictwu po powodziach, w ramach Dnia Inżyniera Budownictwa, energetyce jądrowej, projektowaniu ścian lekkich i dachów. Tego dnia odbędzie się także cykl konferencji w ramach Dnia Architektury.

We czwartek odbędzie się gala wręczenia Pereł Ceramiki UE 2010 w konkursie organizowanym przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”. Początek o godz. 12.00. Tego dnia przewidziane jest m.in. Forum Budownictwa Energooszczędnego, X Kongres Dekarzy Polskich oraz cykl konferencji w ramach Dnia Urbanistyki. W piątek na zakończenie targów będzie kontynuowana tematyka dotycząca energooszczędności w budynkach.

Dotychczasowe zainteresowanie udziałem w targach BUDMA 2011 przerosło oczekiwania organizatorów. W porównaniu z ubiegłoroczną imprezą wielkość zamówionej powierzchni jest większa o 20 % Jubileusz zachęcił do udziału liczne firmy, które do tej pory nie prezentowały swojej oferty na targach budowlanych w Poznaniu. Wśród wystawców jest wiele firm zagranicznych. Zorganizowane zostaną narodowe wystąpienia firm z Białorusi, Chin, Finlandii, Francji, Hiszpanii i Rumunii.

Atutem BUDMY jest nowoczesna, interaktywna formuła targów. Ekspozycję wzbogacają liczne przestrzenie specjalne i dynamiczne pokazy, na których w atrakcyjny i widowiskowy sposób prezentowane są najnowsze technologie i materiały budowlane.

Równolegle z targami BUDMA 2011 odbędą się Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech oraz Centrum Budownictwa Sportowego – Sport, Rekreacja, Welness&Spa.