Aktualności | 2010-12-11
Zbliża się premiera Targów Chillventa Rossija

Zbliża się  premiera Targów Chillventa Rossija

Wiele firm skorzystało z ztej okazji i zapowiedziało swój udział w tych targach. Wśród nich dobrze znane: Alfa Laval, Bitzer, Bock, Eliwell, Farmina, Frascold, GEA Ecoflex, GEA Grasso, Güntner, Morena, Officine Mario Dorin, Olex Holding, Ostrov, Quadrotek, Teko, Zanotti i Ziehl-Abegg. Ponadto, szczególnie interesująco zapowiada się bogata oferta wystawiennicza w pawilonach chińskim i niemieckim.

Meike Krüger, Project Manager Chillventa Rossija, informuje, że imprezie tej będzie towarzyszył bogaty program konferencyjny: "Chcemy zaoferować uczestnikom konferencji interesujący, szeroko zakrojony programu obejmujący efektywność energetyczną, a w ramach tego programu takie tematy jak: „Energooszczędne urządzenia i energooszczędne rozwiązania techniczne w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji", „Naturalne i nowe czynniki chłodnicze dzisiaj i w przyszłości”, „Poprawa efektywności energetycznej zakładów przemysłowych z wykorzystaniem naturalnych czynników chłodniczych".

W konferencji swój udział potwierdziło już jedno z najważniejszych europejskich stowarzyszeń ASERCOM (Association of European Refrigeration Component Manufactures). Eksperci z Europejskiego Stowarzyszenia Wytwórców Sprzętu Chłodniczego podzielą się swoim doświadczeniem przy prezentacji zagadnień związanych z chłodnictwem, klimatyzacją i pompami ciepła.

Program konferencji będzie dostępny w internecie na stronie Rossija Chillventa.