Aktualności | 2010-11-19
Wybory za pasem!

Wybory za pasem!

Skoro cyklicznie wybieramy prezydentów miast, posłów i radnych, to czemu tym razem nie zagłosować na ulubione produkty? Do 30 listopada w firmowych sklepach PAMSO smakosze będą mieli okazję oddać głos na swoją ulubioną szynkę – a w tej kategorii konkurencja jest poważna. Wystarczy wspomnieć o aromatycznej „Szynce Herbowej” czy też wędzonej z serii „Wiejskie Smaki”. To tylko dwaj z kilkunastu pretendentów do tytułu „Szynka Roku 2010”.

Marka PAMSO po raz drugi organizuje niestandardową zabawę, nawiązującą w równym stopniu do wyborów samorządowych i parlamentarnych, co do regularnych badań preferencji konsumenckich. Zainicjowane w 2008 roku „Wybory Kiełbasy” – poza rozrywkowym charakterem akcji – miały bardzo konkretny cel: zweryfikowanie oczekiwań klientów i jak najlepsze dostosowanie oferty produktowej do ich potrzeb. Przywiązując wagę do opinii konsumentów i szanując ich demokratyczne prawo wyboru najlepszych produktów, PAMSO chce w ten nieszablonowy sposób sprawdzić jak zmieniły się gusta odbiorców na przestrzeni ostatnich lat.

Głosować może każdy, kto dokonana zakupów za minimum 20 zł. Konsument otrzymuje w sklepie firmowym PAMSO kartę do głosowania. Jak w tradycyjnych wyborach, krzyżyk oznacza poparcie danej kandydatury. Nie zabrakło oczywiście specjalnie przygotowanych na tę okazję urn wyborczych.

Równolegle z „Wyborami Szynki” PAMSO zainicjowało konkurs na najciekawszą nazwę szynki. Zwycięzcom zostaną przyznane nagrody - talony na zakupy w sklepach firmowych PAMSO, o łącznej wartości 10 000 zł. Regulamin konkursu w sklepach i na stronie internetowej www.pamso.pl.