Aktualności | 2010-11-02
Świąteczny Stół Pajacyka - 5 grudnia 2010 r.

Świąteczny Stół Pajacyka - 5 grudnia 2010 r.

W ubiegłym roku do akcji na terenie całego kraju włączyło się kilkaset lokali gastronomicznych, a dzięki zebranym w ten sposób środkom zakupiono 15,5 tys. obiadów. PAH zaprasza wszystkich restauratorów do udziału w akcji!

Świąteczny Stół Pajacyka to jednodniowa akcja, podczas której właściciele restauracji, pubów i kawiarni przekazują umowne 1/10 obrotu na rzecz niedożywionych dzieci. W tym roku akcja odbędzie się w niedzielę, 5 grudnia.

Każdy lokal, który przyłączy się do akcji, zostanie na 2 tygodnie przed akcją oznaczony charakterystycznym plakatem, by jasno informować mieszkańców miasta o swoim przystąpieniu do Świątecznego Stołu Pajacyka. Nazwa i adres lokalu będzie promowana na stronie www.pajacyk.pl i www.pah.org.pl

Po zakończeniu akcji, PAH uhonoruje lokal tytułem „Przyjaciel Pajacyka”, podziękowaniem i naklejką informującą o udziale w akcji. Akcje będą wspierać media lokalne i ogólnopolskie, umieścimy informacje o akcji na portalach społecznościowych Facebook i Nk.pl.

W tym roku wspierają nas znani właściciele lokali gastronomicznych: Agnieszka Kręglicka, Piotr Najsztub, Wojciech Malajkat; znani kucharze: Pascal Brodnicki, Robert Makłowicz, Robert Sowa, Karol Okrasa; ambasadorzy Programu Pajacyk: Agnieszka Dygant i Tomasz Kot.

Właściciele lokali gastronomicznych mogą już teraz zgłaszać chęć udziału w Świątecznym Stole Pajacyka.

Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do naszej akcji. Serdecznie zapraszamy!

Wystarczy wysłać maila pod adres: pajacyk@pah.org.pl