Aktualności | 2010-10-14
Piekarskie nowości w ofercie Martin Braun

Piekarskie nowości w ofercie Martin Braun

Mix Marchewkowy 50% jest doskonały do produkcji pszennego chleba, bagietek i bułek. Zawiera płatki z marchwi oraz nasiona: pestki słonecznika, siemię lniane, kukurydzę, a także przyprawy (między innymi aromatyczny pieprz Cayenne). Pieczywo produkowane na bazie Mixu Marchewkowego 50% charakteryzuje się doskonałym, naturalnym smakiem. Nadaje się do bezpośredniego i odroczonego procesu fermentacji, jak i do mrożenia. Mix Marchewkowy 50% dostępny jest w opakowaniach po 25 kg.

Mix Czosnek Niedźwiedzi 25% to produkt naturalny, zwierający enzymy i witaminy. Głównym składnikiem tej mieszanki są zielone liście czosnku niedźwiedziego, dzięki którym pieczywo delikatnie pachnie, nie mając przykrego aromatu czosnku pospolitego, a jednocześnie jest źródłem wielu witamin, soli mineralnych i naturalnych antybiotyków. Pieczywo na bazie Mixu Czosnek Niedźwiedzi 25% długo zachowuje świeżość. Mieszanka daje również możliwość produkcji z odroczonym procesem fermentacji. Mix Czosnek Niedźwiedzi 25% dostępny jest w opakowaniach po 25 kg.

– Mix Marchewkowy i Mix Niedźwiedzi to uznane i cenione produkty w Niemczech. Mam nadzieję, że zdobędą zaufanie również wśród polskich Klientów - informuje Marcin Komorowski, Członek Zarządu Martin Braun Sp. z o.o.

Obie mieszanki dostępne są w październiku w specjalnej promocji z okazji Międzynarodowego Dnia Chleba. Do każdego zakupionego worka zapaska piekarska gratis.