Aktualności | 2010-09-24
Nowe targi w Düsseldorfie

Nowe targi w Düsseldorfie

Targi CPD Signatures oferują odwiedzającym handlowcom atrakcyjny i nowoczesny portfel międzynarodowych marek i projektantów, natomiast wystawcom umożliwiają najnowocześniejsze możliwości prezentacji biznesowej. Organizatorzy targów zapraszają głównie autorów takich kolekcji, które w handlu będą skutecznie przyciągać klientów i przekonywać do zakupu. Na targach będą się też skutecznie krzyżować drogi producentów i handlu, co pozwoli handlowcom na optymalną ocenę danej kolekcji.

Uzupełnieniem targów CPD Signatures będzie impreza CPD In Time Accessories, prezentująca modne akcesoria, dzięki którym handlowcy mogą uzupełnić bieżące kolekcje.

Jak powiedziała Mirjam Dietz, dyrektor wykonawczy do spraw mody: Düsseldorf jako miejsce biznesu modowego potrzebuje międzynarodowej platformy tej branży. Potwierdza się to w każdej przeprowadzonej przez nas rozmowie z klientami. Klasyczne targi branżowe to nadal najlepsze miejsce dla pozyskiwania nowych klientów zarówno z Niemiec, jak i z zagranicy, a także miejsce komunikacji, kontaktów i informacji modowej.