Aktualności | 2010-09-14
Polacy wybierają OKNOPLAST

Polacy wybierają  OKNOPLAST

„Laur Klienta" to największy program konsumencki w kraju, którego celem jest wyłonienie najbardziej popularnych produktów i marek w kilkuset kategoriach. Nagrody są przyznawane na podstawie ogólnopolskich badań konsumentów. Tym samym konkurs odzwierciedla tendencje występujące aktualnie na rynku.

W ostatnim czasie OKNOPLAST zdobył także nagrodę w konkursie „VIP Najlepsze Okna i Drzwi”. Otrzymało ją energooszczędne okno Thermic 90, w kategorii „VIP Energia Premium”. Thermic 90 zostało wyróżnione za innowacyjność oraz wysokie parametry izolacyjności cieplej potwierdzone stosownymi badaniami i certyfikatami.

Program „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi” jest autorską inicjatywą portalu Infookno.pl. Powstał z myślą o klientach indywidualnych, poszukujących wysokiej jakości okien i drzwi. W programie nagradzane są firmy szczególnie wyróżniające się na tle branży, wyznaczające standardy oraz produkujące zgodnie z obowiązującymi normami i oczekiwaniami klientów.

OKNOPLAST jest czołowym producentem okien PVC na rynku polskim i europejskim. Produkty firmy są dostępne w Polsce, we Włoszech, w Niemczech, Czechach, na Węgrzech i Słowacji oraz we Francji. Sprzedaż okien firmy odbywa się poprzez sieć ponad 280 autoryzowanych Biur Handlowych w Polsce i niemal 500 w Europie. W 2009 roku firma sprzedała ponad 2 200 000 okiennych, a globalna liczba klientów przez 16 lat działalności przekroczyła 800 tysięcy.